100m 100G CFP2

Il-modulu CFP2-100GBASE-SR10 jappoġġja link link ta '100m fuq fibra standard multi-mode (MMF, G.652). Is-sinjal ta '100 Gigabit Ethernet jinġarr fuq erba' tulijiet ta 'mewġ. Il-multiplexing u d-demultiplexing tal-erba 'wavelengths huma ġestiti fl-apparat.

Karatteristiċi tal-Prodott

 

• Jappoġġja r-rati tal-bit ta '103.1Gb / s għal 112Gb / s

• Interface ottiku tar-reċipjent MPO 24

• Interfaċċa elettrika CPPI

• Trażmettitur mhux imkessaħ ta '10x10Gb / s 850nm

• 10 interface tas-serje elettrika parallela

• Applikabbli għal 100m b'OM3 MMF u 150m b'OM4 MMF

• Konsum baxx ta 'enerġija <4W

• Interfacel tal-Monitor Dijanjostiku Diġitali

• Interface tal-Komunikazzjoni MDIO

• Konformi ma '100GBASE-SR10

• Temperatura tal-kaxxa operattiva:

Kummerċjali: 0 sa 70 ° C

Applikazzjonijiet

 

• Ethernet 100GBASE-SR10

• 10 × 11.2Gb / s Multimode OTN

• 10x 10GE-SRLite Ethernet