• head_banner

10km QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D huwa modulu ottiku parallel 100Gb / s Quad Small-Fact-Form Pluggable (QSFP28). Jipprovdi densità miżjuda tal-port u ffrankar totali tal-ispejjeż tas-sistema. Il-modulu ottiku full-duplex QSFP28 joffri 4 kanali ta ’trażmissjoni u riċeviment indipendenti, kull wieħed kapaċi jaħdem 25Gb / s għal rata ta’ dejta aggregata ta ’100Gb / s fuq 10km ta’ fibra single mode.