Il-lokalità tiegħek: Id-dar
  • Prodotti
  • ONU
  • HUANET ONU
  • HUANET ONU HG911
  • 1GE xPON ONT ONU b'Router / Bridage b'Ċertifikazzjoni Anatel

     Anatel Nru.04266-19-12230

    HZW-HG911 (HGU) huwa apparat terminali mini xPON ONT, li japplika għal aċċess broadband pur. Jadotta disinn ta 'struttura kompatta ta' tip mini b'integrazzjoni għolja u jista 'jipprovdi interfaces 1 GE (RJ45). Jappoġġja t-teknoloġija tas-swiċċ Ethernet tas-saff 2 u faċli biex tinżamm u tiġi mmaniġġjata. Tista 'tiġi applikata għall-applikazzjoni ta' aċċess FTTH / FTTP għal utenti residenti u tan-negozju. U hija kompletament konformi mar-regolamenti tekniċi bħal ITU-T G.984.x u l-ħtieġa teknika ta 'xPON
    Tagħmir.

    Parametri tal-Interface

     

    Klassi B +
    Sensittività tar-riċevitur: -28dBm
    Tulijiet ta 'mewġ: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
    Rata tad-Data downstream: 2.488Gbps
    Rata tad-Dejta Upstream: 1.244GpbsT
    GPON: FSAN G.984.2 standard SC / PC single mode fiber
    Telf ta 'rabta ta' 28dB u distanza ta '20KM b'1: 128

    1 * 10/100 / 1000M awto-negozjar
    Duplex Sħiħ / Nofs Duplex
    RJ45 Qabbad
    Auto MDI / MDI-X
    Distanza tat-Trażmissjoni 100 Meter

    Parametri tal-Apparat

     

    Dimensjonijiet (L x W x H) 120mm x 100mm x 30mm Provvista ta 'enerġija tas-sistema 12 V DC, 0.5 A
    Piż Madwar 240 g Konsum ta 'enerġija statika 2.5 W
    Temperatura operattiva 0 ° C sa + 50 ° C Konsum massimu ta 'enerġija 3 W
    Umdità operattiva 10% RH sa 90% RH (mingħajr kondensazzjoni) Portijiet 1GE
    Input tal-adapter tal-enerġija 100–240 V AC, 50/60 Hz Indikaturi POWER / PON / LOS / LAN

    Funzjoni tal-Prodott

     

    F'konformità ma 'l-ITU-T G.984Standard, jadatta GPON upstream
    Appoġġ ONU skoperta awtomatika / sejbien ta 'rabta / aġġornament remot ta' softwer
    Appoġġ SNand LOID + Password metodi ta 'reġistrazzjoni multipli
    Appoġġ tal-konfigurazzjoni tal-VLAN tal-port
    Appoġġ għat-tagħlim tal-mac-address
    Tappoġġja l-limitazzjoni tar-rata bbażata fuq il-port u l-kontroll tal-bandwidth

    Appoġġ għall-funzjoni tar-reżistenza tax-xandir tax-xandir
    Appoġġ għall-modalità trasparenti / snooping / proxy igmp
    Appoġġ għall-konfigurazzjoni tal-immaniġġjar mill-bogħod
    Appoġġ għall-Allokazzjoni Dinamika tal-Bandwidth (DBA)
    Appoġġ funzjoni ta 'routing ta' tliet saffi
    Ġestjoni tan-netwerk EMS ibbażata fuq SNMP, konvenjenti għall-manutenzjoni
    Appoġġ funzjoni ta 'allarm ta' tifi, faċli biex tiskopri problema ta 'rabta
    Appoġġ għall-kontroll tal-fluss tal-port