• head_banner

80KM 100G QSFP28

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Z huwa ddisinjat għal applikazzjonijiet ta 'komunikazzjoni ottika ta' 80km. Dan il-modulu fih trasmettitur ottiku b'4 karreġġjati, riċevitur ottiku b'4 karreġġjati u blokka għall-immaniġġjar tal-modulu li tinkludi interfaccia serjali b'2 wajers. Is-sinjali ottiċi huma multiplexed għal fibra single-mode permezz ta 'konnettur LC standard tal-industrija. Dijagramma blokka tidher fil-Figura 1.