• head_banner

Modulu Huawei GPON

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Transceiver ottiku Huawei GPON OLT C ++ fuq il-bord GPON GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Deskrizzjoni Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-port GPON OLT Interface Board GPLF huwa l-aħjar bejgħ tal-GPON Service Board tal-Huawei MA5800 Series OLT Huawei 16-GPON Port Interface Card b’B + / C + / C ++ Modulu SFP Appoġġ razzjon maqsum 1: 128 Veloċità ta 'Trażmissjoni: 2.488Gbit / s, Veloċità ta' Riċevuta: 1.244Gbit / s Tip ta 'Interface: SC / PC Distanza ta' Trażmissjoni Max: 20KM Trasmetti Wavelength: 1490nm, Irċievi Wavelength: 1310nm Konformità mal-Istandards: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...